Soul Movies - filmy ślubne

Gdzie pracujesz i skąd jesteś?

Mieszkam w Toruniu, ale pracuję na terenie całego kraju. Jeśli będzie to dalszy region od mojego miejsca zamieszkania to musimy dogadać kilka kwesti, ale to żaden problem.

Czy możemy podpisać umowę online?

Nie ma żadnego problemu! Dużo moich Par mieszka za granicą i na ślub przyjeżdżają do Polski. Możemy umówić się na rozmowę przez komunikator, np. Skype i tam wyjasnić wszystkie interesujące Was kwestie.

Jak wygląda Twój dzień pracy?

Zazwyczaj zaczynam od przygotowań Pana Młodego. Czasami jeśli wiem, że będzie mało czasu to podjeżdzam wcześniej do Kościoła, żeby przykładowo zrobić kilka ujęć z drona. Jestem elastyczny i wolę być wcześniej niż później i ze wszystkim gonić, bo to dla Was może być również stresujące.

Na jakim sprzęcie pracujesz?

Moim głównym narzędziem pracy są dwie kamery - Panasonic GH5. Dodatkowo mam dużo innego rodzaju dodatków jak stabilizatory obrazu, rejestratory audio, mikrofon krawatowy, dron i wiele innych.

Czy posiadasz uprawnienia do filmowania w kościele?

Tak, posiadam dokument, który pozwala mi kamerować w kościele, jednakże proszę Was o poinformowanie osoby, która będzie udzielała Wam ślubu, że ktoś taki jak ja będzie na Waszej uroczystości.


 

Czym różni się teledysk od całego filmu?

Film jest reportażem z Waszego dnia, może być on krótszy ok. 20 min., ale też dłuższy - 60 min. Nie jest on tak dynamiczny jak teledsyk, który jest bardziej wizją artystyczną tego co działo się w Waszym wielkim dniu.

Jakiej długości będzie film?

Już trochę o tym wspomniałem wyżej - oferuję standardowe długości jak 60 min. oraz krótsze filmy, które trwają ok. 20 minut.

Kto wybiera muzykę?

Zawsze staram się wybierać utwory pasujące do Was, do ujęć i do mojej koncepcji, ale jeśli będziecie nalegać na Waszą propozycje to użyje Waszej piosenki, tylko oczywiście musicie pamiętać o licencji. Każdy utwór, który używam, jest licencjonowany przez stronę artlist.io.

Co dostaniemy na koniec?

Otrzymujecie przenośny nośnik danych - pendrive, na którym zazwyczaj są dwa pliki - film oraz teledysk. Istnieje oczywiście możliwość zamówienia dodatkowego pendrive'a oraz wgranie plików na Dysk Google z którego będziecie mogli Wy oraz Wasi znajomi, rodzina pobrać film czy teledysk.

Wszystko co chcecie wiedzieć,
a o co boicie się zapytać :)
Media Społecznościowe
Soul Movies - Piękny i Nowoczesny film ślubny! Wolne terminy na 2021!